O kancelarii

O Mnie

Najwyższa jakość obsługi to efekt indywidualnego podejścia do każdej ze spraw.

Moim celem jest to, aby moja wiedza, umiejętności oraz posiadane doświadczenie pomogły Państwu w rozwiązaniu wszelkich problemów prawnych. Profesjonalizm i pełne zaangażowanie to cechy określające moje podejście do powierzonych mi spraw.

Swoje działania opieram na najlepszych praktykach zawodowych i etyce.

Szacunek dla klienta, umiejętność słuchania i zrozumienie jego potrzeb to podstawowe zasady jakimi się kieruję.

Radca PrawnyMonika Krzakowska-Kwiatkowska

To ja będę Ciebie reprezentować!
Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Aplikację radcowską odbyłam w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Wałbrzychu, gdzie przystąpiłam do państwowego egzaminu radcowskiego, który zdałam, za pierwszym razem, z pozytywnym wynikiem w 2015 r. Wówczas podjęłam decyzję o założeniu Kancelarii.

MKK

Prawo to moja pasja, dlatego staram się wciąż podnosić swoje kwalifikacje zawodowe.

Niezależnie, od odbytej aplikacji ukończyłam studia podyplomowe w zakresie: :

  • Studia podyplomowe z prawa rodzinnego z elementami psychologii na Uniwersytecie w Łodzi,
  • Szkolenie z zakresu : „Podział majątku wspólnego małżonków po ustaniu wspólności z rozliczaniem praw spółkowych i kredytów frankowych

Uczestniczyłam także w szkoleniach i konferencjach :

  • Ogólnopolskie Konferencji Naukowo – Szkoleniowej „ Sytuacje Ryzykowne w zawodach medycznych i prawne możliwości ich rozwiązywania
  • Szkolenie z zakresu „Odszkodowania za ubytek wartości handlowej pojazdu poddanego naprawie
  • Posiadam bogate doświadczenie zawodowe w zakresie obsługi jednostek samorządu terytorialnego zarówno na szczeblu powiatu, jak i województwa.

Kancelaria prawna to ludzie

Asystent Radcy Prawnego Katarzyna Korpak

Pani Katarzyna Korpak, zwana przez Klientów „Panią Kasią” jest bardzo ważną osobą w mojej Kancelarii. To osoba bardzo dokładna, skromna, wrażliwa i empatyczna. Zarówno Nasi dotychczasowi Klienci, obecni jak i ja uważam, że można zawsze liczyć na jej pomoc.

Dostępna jest, poza sytuacjami wyjątkowymi i urlopami, od poniedziałku do piątku od godziny 8 – 16 pod numerem telefonu: +48503830195

Pani Kasia odpowiedzialna jest za prowadzenie obsługi administracyjno – biurowej Kancelarii. Jej doświadczenie i empatia sprawia, że żaden Państwa problem nie pozostanie bez rozwiązania, kiedy jestem niedostępna. (Myślę, nie tylko o sytuacjach kiedy pochłaniają mnie obowiązki zawodowe, ale również i wtedy kiedy choruję czy odpoczywam, bo przecież każdy z nas ma prawo do urlopu ;).

Pani Katarzyna posiada tytuł magistra i wieloletnie doświadczenie w pracy w Kancelariach prawnych, ale również i notarialnej. Prywatnie mama Karola i żona. Jej pasją jest czytanie książek.

Poznaj nas prywatnie!

Zapraszamy na naszego bloga, gdzie poznasz życie naszej Kancelarii „za kulisami” …

My prywatnie
Opinie

Co mówią o nas nasi Klienci..

Przewiń na górę